Vance Charter School honor roll third nine weeks

Apr. 27, 2013 @ 07:39 PM

 

Third grade

A honor roll: Allie Bliss, Weston Bobbitt, Ayden Callahan, Kassidy Edwards, Tia Gregory, Kaitlyn Hardee, Will Hawkins, Anna Johnson, Lucas Juntenen, Brennan Moore, Camron Myers, Autumn Null, Lane Oakley, Danielle Orr, Avery Puryear, Patrick Raynor, Sydney Riggan, Caroline Stainback, Taylor Stevenson, Kurt Testerman, Noah Watson.

A/B honor roll: Seth Brown, Wyatt Burnette, Emma Druelinger, Riley Edgerton, Hyson Ferguson, Jasmin Grillo, Connor Harp, Michael Hennessey, Drake Hobgood, Curt Lassiter, Scotty Matthews, Makenzie Montgomery, John Neal, Daniel Parham, Ryan Parker, Amanda Peoples, Amber Perry, Jennah Roberson, Richard Sanford, Jacob Seaman, MaKyiah Simmons, Makayla Simmons, Kendall Tate, Kveon Taylor, LJ Terry, Amber Thornton, Kaleb Turrentine, Brooklyn Tuttle, Blake Wilson, Anna Woody.

 

Fourth grade

A honor roll: Olisa Aniekwensi, Ethan Ayscue, Savannah Ayscue, Kyndall Cook, Alyssa Falkner, Haley Glover, Delanie High, Anna Hope, Christian Horton, Mary Hoyle, Riley Johnson, Matthew Jones, Carson Long, Nathaniel Moss, Amber Null, Alaina Peoples, Kirby Roberson, Eddie Smith, Harleigh Wright

A/B honor roll: Hamza Alashmli, Gracie Ayscue, Josh Ayscue, Shauna Ayscue, Jonathan Batten, Jonathan Boyd, Chelsea Briggs, Kariny Castillo, Kayla Cook, Mary Crispo, Kolbe Earnhardt, Kelsey Evitts, Jillian Haith, Yazi Majette, Cassidy Matthews, Collin Montgomery, Emma Montgomery, Kimberlee Nance, Josie Nevils, Faith Orr, Mills Pittard, Emma Snapp, Camden Spain, Avery Thomas, Dylan Thomas, Chase Thompson, Jenna Vaughan, Kaithlyn Whittemore,

 

Fifth grade

A honor roll: Margaret Bobbitt, Bailey Branch, Adley Brewer, Meghan Bunn, Catherine Crispo, Ben Daniel, Kaylee Garner, Carly Gill, Hunter King, Jenna Radford, Ethan Riggan, Ashton Spraggins, Matthew Tucker, Foster Williamson.

A/B honor roll: Trinity Ayscue, Lora Brummitt, Megan Care, Molly Deal, Sarah Elliott, Saul Esparza, Austin Fleming, Ivan Gooch, Macy Grissom, Jackson Haithcock, Alana Hilliard, Lana Horton, Peyton Jones, Lindsey Kimbrell, Haven Osborn, Alex Perry, Carleigh Roberson, Joanna Roberson, Addison Tuttle,

 

Sixth grade

A honor roll: Aymen Alashmli, Lance Bacudio, Ethan Collins, Neson Fuentes, Kaitlyn Harris, Samatha Hines, Noah Jones, John Linge, Celia Mann, Shawn Matthews, Matthew Munn, Mira Patel, Anna Pike, Thomas Pittard, Kendall Royster, Kyle Satterwhite, Alexis Watson, Foster Yacos.

A/B honor roll: Amber Abbott, Seth Abbott, Caleb Ayscue, Austin Barnes, Kennedy Bumpass, Laura Lynn Care, Leah Coleman, Jacob Cook, Erica Evitts, Kierra Gray, Kenyon Gregory, Matthew Gupton, Breanna Harris, Leah Jackson, Lainey Neal, Rick O’Neal, Mackenzie Pendergrass, Hailey Reavis, Holdon Roberson, Joe Sauer, Chandler Stainback, Ryan Stainback, Laila Taylor, Tyler Tunstall, Anna Weaver, Destiny Woodard, Taylor Young.

 

Seventh grade

A honor roll: Clara Bobbitt, Andrew Crumpler, Whit Daniel, Luke Frazier, Ella Gruchacz, Erin McAllister, Seth Moody, Caroline Nutt, Bryce Roberson, Jackson Vaughan, Joseph Vaughan.

A/B honor roll: Layla Alashmli, Megan Ayscue, David Bullock, Jordan Burnette, Jasper Denton, Kaleb Evans, Kelsey Ivey, Lehman Ford, Christian Furr, Brandon Hughes, Austin Murphy, Riley Proctor, Bo Puckett, Chris Stainback, Cailey Thomas, Erin Thomas, Suzanne Williams.

 

Eighth grade

A honor roll: Jasmine Allen, Megan Andrews, Leowell Bacudio, Katie Testerman, Ashlyn Collier, Anna Freuler, Megan Radford.

A/B honor roll: Hunter Antel, Emily Ayscue, Jared Bennett, Chloe Blanchard, Tyler Blanchard, Andrew Brame, Owen Brame, Jennifer Cable, Taylor Currin, Morgan Daniels, Brooks Falkner, John Glover, Noah Greenway, Neil Gresham, Jackson Grissom, Alan Hicks, Allison Hines, Victoria Inscoe, Jabe Montgomery, Connor Pendergrass, Hannah Roberson, Turner Roberson, Maddie Sauer, Asa Thomas.